هدفون بیسیم حذف نویز WF-SP800N

شرکت سونی به تازگی هدفون ورزشی بی سیم WF-SP800N با عمر باتری طولانی،مقاومت در برابر آب و عرق و صدایی با باس عمیق را معرفی کرد .
هدفون بی سیم WF-SP800Nبا استاندارد IP55 ،مقاوم در برابر پاشش آب، عرق و گرد و غبار میباشد . این امر به گونه ای است که حتی می توانید این هدفون را بعد از یک جلسه تمرین سخت با خیال راحت بشویید.

                

مدت زمان شارژدهی ایرباد WF-SP800N سونی در صورت فعال بودن گزینه حذف نویز ۹ ساعت و با غیر فعال بودن آن تا ۱۳ ساعت میباشد. با استفاده از کیف شارژ طول عمر باتری با فعال بودن قابلیت حذف نویز و اتصال Bluetooth بین ۹ تا ۱۳ ساعت دیگر افزایش می‌یابد.در صورتی که عجله داشتید میتوانید با 10 دقیقه شارژ سریع تا 60 دقیقه پخش موسیقی داشته باشید.کیف همراه هم از هدفونWF-SP800N شما محافظت میکند،هم با قابلیت ذخیره شارژ این اطمینان خاطر را به شما میدهد که تا 18 ساعت(در صورت روشن بودن Noise cancelling) و تا 26 ساعت (در صورت خاموش بودن Noise cancelling)استفاده از آن لذت ببرید.
                    

هدست بی سیم جدید سونی هم مانند دیگر مدل های مشابه مجهز به یک تراشه Bluetoothمیباشد که همراه با طراحی آنتن بهینه شده ،به طور همزمان صدا را به گوشی های چپ و راست منتقل می کند.این قابلیت اتصال پایدار را تضمین می کند.

      

به‌علاوه هدفون WF-SP800N دارای نوعی قلاب پلاستیکی ویژه میباشد که کمک میکند هدفون شما خیلی بهتر در گوشتان قرار بگیرد. سونی در دیگر هدفون‌های ورزشی خود نیز از این نوع قلاب استفاده کرده بود. با وجود این قلاب‌ها، کاربران می‌توانند هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی خود مانند دویدن نیز هدفون را در گوش قرار دهند و نگران افتادن آن نباشند. در صورتی که تمایلی به استفاده از این نوع قلاب ها ندارید، می‌توانید از آن‌ها استفاده نکنید. درواقع این قلاب‌ها مانند سری های هدفون عمل میکنندو قابل‌تعویض هستند.
هدفون جدید سونی از فناوری صوتی Extra Bass پشتیبانی می‌کند. WF-SP800N همچنین از قابلیت دیگری تحت عنوان Adaptive Sound Control بهره می‌برد. Adaptive Sound Control یک قابلیت هوشمند است که به طور خودکار آنچه را که شما می خواهید شناسایی می کند،برای مثال ، دویدن ، پیاده روی ، انتظار یا مسافرت،سپس تنظیمات صدا را متناسب با محیط پیرامون شما تنظیم می کند.
به دنبال باس بیشتری هستید یا کمتر ، با امکان اتصال به نرم افزار Sony Connect میتوانید سطح صدا را متناسب با موسیقی خود با استفاده از اکولایزر تنظیم کنید.
حالت صوتی موسیقی مورد علاقه خود را با صداهای محیط اطراف خود ترکیب کنید ، از آهنگ های مورد علاقه تان، در کنار دوستانتان و باشنید ن صدای آنها لذت ببرید .
از تنظیمات کنترل لمسی برای پخش ، متوقف کردن و یا رد شدن از آهنگ ها و تنظیم میزان صدا استفاده کنید.همچنین شما میتوانید کنترل های لمسی خود را با نصب برنامه Sony Headphones Connect سفارشی کنید. با قرار دادن انگشتتان روی هدست و لمس آن به سمت راست صدا را پایین آورده و صدای محیط اطرافتان را بشنوید. بنابراین شما می توانید فوراً با کسی گپ بزنید بدون اینکه هدفون خود را جدا کنید.
روز خود را فقط دستیار صوتی هوشمند خود مدیریت کنید. از سرگرمی لذت ببرید ، با دوستان خود در ارتباط باشید ، اطلاعات کسب کنید ، به موسیقی و اخبار گوش دهید، مناسب های مهم را تنظیم کنید.

                     

WF-SP800N کیفیت صدای واضح تری را برای تماس تلفنی فراهم می کند و می توانید با استفاده از هر یک هدست و یا هر دو هدست تماس تلفنی برقرار کنید. این قابلیت این امکان را به شما میدهد تا هنگام برقراری تماس ها مکالمات واضح تری را در محیط های پر سر و صدا داشته باشید .
در هر مکانی که هستید خود را در موسیقی غوطه ور کنید.شنیدن صدا به همان اندازه واقعی است که گویی در یک کنسرت زنده حضور دارید و یا هنگام ضبط کردن اثر هنرمند در استودیو حضور داشتید.با امکان پخش صدای  360، موسیقی همیشه برای شما واقعی خواهد بود.