اسپیکر های جدید قابل حمل سونی X-Series

صدایی بلند با وضوح بالا دریافت کنید که محیط اطراف شما را پر کرده و مهمانان شما را به وجد می آورد. دوستان خود را دور هم جمع کنید ، موسیقی را به صدای کامل برسانید و تمام شب را با صدای واضح و غنی برقصید.با دامنه وسیع صدای بلندگوهای سری X جدید سونی ، می توانید از تک تک لحظه هایتان نهایت استفاده را ببرید .
   
قابلیت مهم و هیجان انگیز دیگری که شرکت سونی به نسل جدید اسپیکرهای خود افزوده است ، امکان اتصال USB میباشد .برای اتصال حافظه های USB از درگاه USB عقب استفاده کنید و موسیقی مورد علاقه خود را از دستگاه پخش جریانی کنید.اگر میخواهید بصورت بیسیم وصل شوید فقط کافیست به سادگی اسپیکر های سری X را با دستگاه های سازگار با BLUETOOTH خود جفت کرده و مستقیماً به بلندگو منتقل کنید.
بلندگوهای جلو و عقب به این معنی است که هیچ کس ضرب و شتم را از دست نخواهد داد ، و با صدای بیس عمیق ، تند و شفاف همه جا را فرا میگیرد. 
شرکت سونی همیشه به دنبال نوآوری بوده و سری X نیز از این قاعده مستثنی نیست. با صدای Omnidirectional Party Sound و واحد بلندگوی X-Balanced Speaker که مخصوصاً طراحی شده برای پر کردن هر مکان شلوغی چه در داخل و چه در محیط باز، شبی خاطر انگیز را تجربه کنید. واحد بلندگوی X-Balanced روشی منحصر به فرد برای به وجود آوردن صدای قدرتمند و تجربه شنیدنی با ارزش تری را فراهم میکند.قابلیت X-Balanced Speaker دارای دیافراگم غیر دایره ای با مساحتی بیشتر از بلندگوهای معمولی است. دیافراگم غیر دایره ای ، به جای دیافراگم مدور دایره ای ، سطح بلندگو را به حداکثر می رساند. بنابراین بلندگوی سری X خود را بگیرید و زندگی را با صدای بلند ادامه دهید.این بدان معنی است که شما بدون توجه به سبک موسیقی که گوش میدهید ، صدایی واضح خواهید داشت.
    
موسیقی ساخته شده است تا به اشتراک گذاشته شود و با سری X ، شما می توانید این کار را با افراد زیادی انجام دهید. همه بلندگوهای سری X سونی به طور خاص طراحی شده اند تا صدایی جادویی و قدرتمند را گوش می دهید. بنابراین ، تنها سوال واقعی این است که می خواهید کجا بروید؟
شما می خواهید یک بلندگو متناسب با مکان های مختلفی که می خواهید بروید و یا حالات مختلفی که در آن قرار دارید پیدا کنید. با استفاده از سری بلندگوهای سری X ، می توانید بلندگوی متناسب با سبک خود را انتخاب کنید و  با انتخاب گسترده ای در کیفیت صدا ، قابلیت حمل ، دوام و روشنایی بهترین را در نظر بگیرید.